Untitled Document
KURUMSAL
1971 yılında Peugeot'ya başlayan Maslak Peugeot’nun kurucusu Metin Bayraktar, 40 yılı aşkın süredir Peugeot’ya ve siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Herşey Şişli’de bir tamirhanede başlar, sonraki yıllar Atatürk Oto Sanayi Sitesi’ne geçilir ve ‘’İleri Oto’’ adı altında atölye şefliği ile devam eder. 1987’de ‘’Kalfalık Belgesi ve ‘’Ustalık Belgesi’’ alır.Peugeot eğitimlerine katılır ve ‘’Certificat de Stage’’ belgesini alır.Bunların üzerine 1999 yılında ise kariyerine yeni bir belge ekler:‘’Usta Öğretici Belgesi’’ Özel Maslak Peugeot’nun kurucusu Metin Bayraktar uzman kadrosunu eğitime göndererek, Peugeot’dan eğitim alan tek özel servis olmayı başarmıştır.

2004 senesinde uzman ekip ve kadrosuyla Maslak Peugeot’yu hizmete açan Metin Bayraktar;müşteri memnuniyetini temel almış,güler yüzlü servis anlayışını prensip edinmiş, ve yılların getirdiği deneyimle müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeye devam etmektedir.

Özel Maslak Peugeot servisi Peugeot ve Citröen marka araçların teknolojisiyle yakından ilgilenip, kaliteli ve güncel hizmet anlayışını değerli müşterilerine sunarak, araçlarınız için en ilk tercih edilen servis haline getirme çalışmalarına devam etmektedir.Özel Maslak Peugeot Servisi verdiği ek hizmetlerle öne çıkıp ‘’farklılaşma yolunda ilerlemektedir.

Misyonumuz;

  Müşteri memnuniyetini temel alarak, uzman kadro ve son teknoloji cihazlar ile Peugeot ve Citröen marka araçlara servis hizmeti sunarak, müşteri ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap verebilmektir.

Vizyonumuz;

  Klasik hizmet anlayışını değiştirerek müşterilerin tercih edeceği ilk servis haline gelmektir. Bu sayede istikrarlı bir şekilde büyüyerek, Maslak Peugeot’yu nesilden nesile yaşatmaktır.